t. 518 612 139

ddm@domecekkyjov.cz

Organizace k táborům

Cena 
v ceně je zahrnuta doprava autobusem tam i zpět, ubytování, strava, režie, provozní náklady, zdravotní dohled, pedagogové
a ostatní personál tábora.

Ubytování
dle věku dětí je ve zděné budově nebo v chatkách po čtyřech.
K dispozici je sociální  zařízení s teplou vodou, společenská místnost, jídelna, sportovní asfaltové hřiště, stoly pro stolní tenis, táborové ohniště.

Poloha
areál se nachází v krásné přírodě obklopené loukami a lesy 1,5 km od Hutiska.

Strava
je zajištěna v místě 5 x denně, včetně pitného režimu. Vítáme příspěvky do táborové kuchyně z domácích zdrojů. V den příjezdu začínáme vydatnější svačinou a večeří.

Vybavení
obutí a oblečení pro sport a do přírody, plavky, sluneční brýle, krém na opalování a pokrývka hlavy, teplejší pyžamo, hygienické potřeby, dostatek spodního prádla a ponožek, pláštěnka
a oblečení pro chladnější dny, přezůvky do chaty, psací potřeby, baterka, raketa na stolní tenis, míčky, hudební nástroje. Pokud budou mít děti cennější věci (fotoaparát, mobil,...), neručíme
za ně. Poučte své děti, že mobil na tábor nepatří! a pokud ho budou mít sebou, jak a kdy ho mají používat, aby nerušily ostatní a že jim budete volat jen v nutných případech, nejlépe večer. 

S přihláškou odevzdáte 150 Kč na společná trička, na přihlášce nahlaste jeho velikost.  

Kapesné: 
doporučujeme dle vlastního uvážení do 300,-Kč (pro vlastní potřebu při výletech)

 

Zdravotní zabezpečení: 
o děti se bude starat zdravotní personál, který je součástí tábora.
V den odjezdu u autobusu odevzdáte: KOPII KARTIČKY ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY , POTVRZENÍ OD DĚTSKÉHO LÉKAŘE, PROHLÁŠENÍ
O BEZINFEKČNOSTI (s datem odjezdu). Zdravotnici tábora odevzdáte všechny léky, včetně běžných např.na bolest! Také jí sdělíte další důležité upozornění, týkající se zdravotního stavu dítěte! Jestli nosí Vaše dítě brýle, doporučujeme vzít si jedny náhradní.

Vyplněnou přihlášku 
spolu se zálohou 1.000 Kč a 150 Kč na tričko, vraťte obratem na DDM.
Doplatek 2.700 Kč zaplaťte nejpozději do konce května 2016 a to buď V HOTOVOSTI v DDM nebo bankovním převodem na účet u KB číslo 

    107-9468660267/0100 

nezapomeňte uvést variabilní a specifický symbol Vašeho dítěte, který vám sdělí v DDM Kyjov. ZÁVAZNOU PŘIHLÁŠKU,  tiskopis PROHLÁŠENÍ O BEZINFEKČNOSTI a tiskopis POTVRZENÍ OD DĚTSKÉHO LÉKAŘE obdržíte také v DDM.

Storno
V případě, že se ze závažných důvodů nebude moci Vaše dítě tábora zúčastnit, prosíme odhlášení písemnou formou. Nejvhodnějším řešením pro obě strany je pak zajistit náhradníka. V opačném případě bude postupováno dle STORNO PODMÍNEK pro účastníky letních pobytů DDM Kyjov, které jsou součástí PŘÍHLÁŠKY.

Tradice, zapálení oddíloví vedoucí, instruktoři, zodpovědný personál kuchyně, zdravotní a provozní pracovníci tvoří skvělý  kolektiv,  který je zárukou spolehlivosti a bezpečnosti .

 

 adresa  telefon  mail  sleduj nás
  Dům dětí a mládeže Kyjov
Husova 370
697 01 Kyjov
  t. 518 612 139
m. 773 760 984
  ddm@domecekkyjov.cz   facebook
instagram